Czcionka
Wersja kontrastowa

Aktualności

Słoneczny Wrotków otwarty!

Od 4 lipca zapraszamy na wodne szaleństwo na Słonecznym Wrotkowie.

Harmonogram godzin otwarcia:

 • baseny -  codziennie w godz. 9:00 - 20:00
 • wypożyczalnia sprzętu sportowego - codziennie w godz. 10:00 - 20:00

Ceny biletów.

Cennik wypożyczalni.

WAŻNE

Osoby przebywające na obiekcie są zobowiązane do przestrzegania zasad funkcjonowania kompleksu basenów odkrytych "Słoneczny Wrotków" znajdujących się nad Zalewem Zemborzyckim ul. Osmolicka w Lublinie.

 

 1. Z obiektu nie mogą korzystać osoby z objawami jakiejkolwiek ostrej infekcji, przede wszystkim dróg oddechowych. W przypadku stwierdzenia wyraźnych oznak choroby, jak uporczywy kaszel, złe samopoczucie, trudności w oddychaniu, osoba nie będzie wpuszczona na teren obiektu.
 2. Obowiązuje zachowanie niezbędnego dystansu 2-metrowej odległości pomiędzy osobami stojącymi w kolejce do wejścia czy wyjścia oraz na terenie obiektu, tj. przebieralni, toalet, natrysków, leżaków, terenu rekreacyjnego, czy samych basenów.
 3. Obowiązuje bezwzględny nakaz noszenia osłony ust i nosa przez użytkowników na terenie kompleksu z wyłączeniem kąpieli i pływania w basenie, jeśli nie można zachować dystansu 2 metrów.
 4. Ścisłe monitorowanie dozwolonego limitu użytkowników obiektu w celu zachowania zasad dystansu społecznego. Liczba osób jednocześnie korzystających z obiektu - 1200 osób
 5. Przed wejściem na kompleks będzie widniała informacja o maksymalnej liczbie użytkowników – 1200 osób oraz określa się limit osób korzystających z niecek basenowych i wodnego placu zabaw.
 6. Maksymalnie w basenie może przebywać 1 osoba na 7 m2..
 7. Dozwolonej ilości użytkowników pilnuje obsługa obiektu i ratownicy, w przypadku wypełnienia limitu miejsc (1200 osób) należy poczekać w strefie bezpłatnej z zachowaniem dystansu społecznego, aż zwolni się miejsce na obiekcie.
 8. Przed wejściem na obiekt należy zdezynfekować ręce. Podajniki płynu do dezynfekcji umieszczone są przy wejściu, toaletach i przebieralniach, dodatkowo oznaczone są piktogramami.
 9. Bezpośrednio przed kasą oraz przebieralnią może znajdować się jedna osoba, zgodnie z wyznaczonymi oznaczeniami.
 10. Co 1 godzinę pracownicy obsługi obiektu będą dezynfekować newralgiczne punkty/miejsca przy użyciu spryskiwaczy i płynów dezynfekcyjnych (przebieralni, węzłów higieniczno-sanitarnych, podestów przy basenach, urządzeń na placu zabaw).
 11. Obowiązkowe przestrzeganie zasad higieny użytkowników kompleksu basenów otwartych – obowiązkowa i staranna kąpiel oraz umycie całego ciała pod natryskiem przed wejściem do basenu, przejście przez brodzik do płukania stóp.
 12. Regularnie co 1 godzinę pracownicy obsługi obiektu będą dezynfekować powierzchnie wspólne takie jak klamki, drzwi, uchwyty szafek, ławki, włączniki światła, kurki baterii, poręcze przy użyciu spryskiwaczy i płynów dezynfekcyjnych
 13. Regularnie pracownicy obsługi obiektu będą dezynfekować kluczyki do szafek po każdym użytkowniku
 14. Pracownicy obiektu oraz osoby z obsługi zobowiązane są do bezwzględnego noszenia maseczki ochronnej lub przyłbicy, rękawiczek jednorazowego użycia.

 

 

Na skróty do najważniejszych działów

Nasi sponsorzy

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.