Czcionka
Wersja kontrastowa

Aktualności

Nowy termin koncertu Dżem !

Komunikat Zespołu Dżem:

Szanowni Państwo! Drodzy Fani zespołu DŻEM!

Ze względu na ciągłe ryzyko rozprzestrzeniania się COVID-19, oświadczamy, że na bieżąco monitorujemy rozwój sytuacji oraz dostosowujemy się do wytycznych rządowego zespołu zarządzania kryzysowego oraz innych organów rządowych i samorządowych, odpowiedzialnych za bezpieczeństwo podczas imprez masowych.

W związku z powyższym oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich podjęliśmy decyzję o przełożeniu koncertu zespołu DŻEM, który planowo miał odbyć się 31 maja 2020 r. w Lublinie.

Nowy termin koncertu: 25 października 2020 r. godz.19:00 LUBLIN HALA GLOBUS

Zakupione bilety zachowują swoją ważność i będą respektowane podczas wejścia na obiekt w nowej dacie wydarzenia. Osoby, które zdecydują się na ewentualny zwrot biletów, mogą tego dokonać zgłaszając się do punktów sprzedaży, w którym dany bilet został zakupiony. Tam zostaną udzielone dalsze instrukcje.

Licząc na Państwa wyrozumiałość wyrażamy nadzieję, że koncert zespołu DŻEM w nowym terminie zostanie zrealizowany bez przeszkód i przy Państwa licznym udziale.  Jako Organizatorzy dołożymy wszelkich starań, aby przedsięwzięcie odbyło się na najwyższym poziomie, a przede wszystkim z zachowaniem wszystkich wymogów bezpieczeństwa.

Zespół ATMA

 

Na skróty do najważniejszych działów

Nasi sponsorzy

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.