Czcionka
Wersja kontrastowa

Aktualności

Kampania społeczna "Pali się, bądź czujny" wraz z koncertem zespołu Lady Pank

„Mniej niż zero”, „Kryzysowa narzeczona”, „Zawsze tam gdzie ty” - bez tych klasycznych przebojów trudno wyobrazić sobie koncert jednego z najpopularniejszych zespołów w historii polskiego rocka. 1 marca  2020 r. Lady Pank wystąpi w lubelskiej hali Globus.

Bilety na to wydarzenie już w sprzedaży! KLIKNIJ TUTAJ
 
W 2018 roku, legenda polskiego rocka hucznie świętowała jubileusz 35-lecia wydania debiutanckiego albumu, który okazał się prawdziwą kopalnią przebojów i dzięki któremu Lady Pank zyskał status gwiazdy. Piękną rocznicę zespół uczcił wydaniem niezwykłej płyty. Jan Borysewicz i Janusz Panasewicz nie ograniczyli się do przygotowania jubileuszowej reedycji, lecz ponownie weszli do studia i nagrali utwory z kultowego debiutu w nowych wersjach z udziałem licznego grona gwiazd polskiego rocka (i nie tylko). Warto wspomnieć w tym miejscu, że aż sześć utworów z oryginalnej płyty trafiło na szczyt Listy Przebojów Programu Trzeciego, a w latach osiemdziesiątych był to wyznacznik popularności zespołu w Polsce i jedna z nielicznych rozgłośni, w których nadawano muzykę rockową. Teksty takich utworów jak: „Zamki na piasku”, „Vademecum Skauta” czy wspomniane wyżej „Mniej niż zero” i „Kryzysowa narzeczona” śpiewa na koncertach z Januszem Panasewiczem kolejne już pokolenie fanów...

Zespół celebruje rocznicę premiery kultowego debiutu również na tegorocznej serii koncertów. Ale nie brakuje też w ich setliście przebojów z późniejszych lat.

Otwarcie wejść hali - godz. 17:00
Rozpoczęcie imprezy - godz. 18:00
Zakończenie imprezy - około godz. 21:00

Na skróty do najważniejszych działów

Nasi sponsorzy

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.