Czcionka
Wersja kontrastowa

Aktualności

FitGym ponownie OTWARTE

Od 6 czerwca ponownie zapraszamy na wspólne treningi w FitGym.

Siłownia będzie czynna codziennie w godz. 9:00 - 21:00.

Zajęcia fitness zostaną uruchomione w późniejszym etapie. Informacja zostanie ogłoszona z wyprzedzeniem.

Zasady funkcjonowania siłowni Fit Gym Complex w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w Polsce, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektoratu Sanitarnego z dn. 1.06.2020 r.

 1. Z obiektu nie mogą korzystać osoby z objawami jakiejkolwiek ostrej infekcji, przede wszystkim dróg oddechowych oraz jeśli: obserwują u siebie objawy choroby zakaźnej (powinni udać się do domu i skorzystać z teleporady medycznej), są objęci kwarantanną lub izolacją, mieli w ciągu ostatnich 14 dni kontakt z osobą podejrzana o zakażenie, zakażoną lub chora na COVID-19. W przypadku stwierdzenia wyraźnych oznak choroby, jak uporczywy kaszel, złe samopoczucie, trudności w oddychaniu, osoba nie będzie wpuszczona na teren obiektu.
 2. Osoby z grup wysokiego ryzyka (osoby w wieku powyżej 60 r. ż. lub cierpiące na choroby przewlekłe, w tym otyłość), powinny rozważyć decyzję o korzystaniu z ćwiczeń w godzinach najmniej popularnych, bez obecności innych osób, albo zaniechaniu korzystania z siłowni/ fitness do czasu ustania zagrożenia epidemicznego.
 3. Obowiązuje zachowanie niezbędnego dystansu 2-metrowej odległości pomiędzy osobami stojącymi w kolejce oraz w otoczeniu siłowni, tj.: przebieralni, toalet, natrysków i utrzymywanie minimalnej odległości od innych osób wynoszącej 2 m, także podczas ćwiczeń.
 4. Obowiązkowe noszenie osłon ust i nosa przez użytkowników wchodzących do siłowni – osłona ust i nosa powinna być zdjęta i pozostawiona wraz z ubraniem w szafce w szatni. Wychodząc z szatni po zakończonych ćwiczeniach należy ponownie założyć osłonę ust i nosa.
 5. Maksymalnie z siłowni może korzystać jednocześnie 30 osób.
 6. Dozwolonej ilości użytkowników pilnuje obsługa obiektu, w przypadku wypełnienia limitu osób, należy poczekać na zewnątrz obiektu, aż zwolni się miejsce.
 7. Określenie liczby osób korzystających jednocześnie z pryszniców – co drugi prysznic.
 8. Na potrzeby dezynfekcji obiektu ustala się przerwę techniczną w godzinach 13:00-13:30
 9. Przed wejściem do obiektu należy zdezynfekować ręce.
 10. Obowiązuje zakaz przesiadywania, oczekiwania i odpoczywania na terenie obiektu.
 11. Bezpośrednio przed kasą może znajdować się jedna osoba.
 12. Transpondery i szafki poddawane będą dezynfekcji po każdym użytkowniku.
 13. Należy zdezynfekować każde urządzenie używane przez klienta po zakończonym ćwiczeniu. Czynność realizowana jest przez klienta przy użyciu udostępnionego środka do dezynfekcji; zaleca się w miarę możliwości korzystanie przez klientów z własnych pomocy - typu maty.
 14. Po zakończeniu korzystania z usług należy bezzwłocznie opuścić obiekt.
 15. Klienci, którzy w sposób rażący naruszają zasady bezpieczeństwa, podlegają upomnieniu przez personel i w ostateczności mogą zostać poproszone o opuszczenie obiektu ze skutkiem natychmiastowym.

Na skróty do najważniejszych działów

Nasi sponsorzy

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.