Czcionka
Wersja kontrastowa

Aktualności

Zapraszamy na basen!

Z przyjemnością informujemy, że otwieramy Centrum Sportowo - Rekreacyjne Łabędzia.
 
Już w najbliższy weekend (13-14.02) będzie możliwość skorzystania przez klientów indywidualnych z:
- basenu sportowego
- sauny suchej,
- sauny parowej.
Równocześnie z każdej sauny będzie mogło korzystać maksymalnie 3 osoby z zachowaniem 1,5 m odstępu od innych użytkowników.
 
Zajęcia z nauk pływania zostaną wznowione od (poniedziałku) 15.02.2021 r.
 
Częsć rekreacyjna pozostaje zamknięta. Od poniedziałku 15.02.2021 r. basen będzie funkcjonował zgodnie z harmonogramem dostępnym w zakładce GRAFIK TORÓW na naszej stronie internetowej.
 
Niezmiennie z sali gimnastycznej mogą korzystać zawodowi sportowcy.

Zmiana wynika z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 11.02.2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Zgodnie z w/w Rozporządzeniem obiekty zostaje otwarty warunkowo do dnia 28.02.2021 r.
 
Pamiętajmy o zasadach bezpieczeństwa!

Zasady funkcjonowania basenu sportowego znajdującego się w Centrum Łabędzia w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w Polsce, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektoratu Sanitarnego z dn. 1.06.2020 r.

 1. Z obiektu nie mogą korzystać osoby z objawami jakiejkolwiek ostrej infekcji, przede wszystkim dróg oddechowych. W przypadku stwierdzenia wyraźnych oznak choroby, jak uporczywy kaszel, złe samopoczucie, trudności w oddychaniu, osoba nie będzie wpuszczona na teren obiektu.
 2. Obowiązuje zachowanie niezbędnego dystansu 2-metrowej odległości pomiędzy osobami stojącymi w kolejce oraz w otoczeniu pływalni, tj.: szatni, przebieralni, toalet, natrysków i utrzymywanie minimalnej odległości od innych osób wynoszącej 2 m.
 3. Obowiązkowe noszenie osłon ust i nosa przez użytkowników z wyłączeniem kąpieli i pływania w basenie – osłona ust i nosa powinna być zdjęta i pozostawiona wraz z ubraniem w szafce w przebieralni, z której należy bezpośrednio udać się pod natrysk. Ubierając się po kąpieli należy ponownie założyć osłonę ust i nosa w pomieszczeniu przebieralni.
 4. Maksymalnie z jednego toru mogą korzystać 8 osoby jednocześnie.
 5. Dozwolonej ilości użytkowników pilnuje obsługa obiektu, w przypadku wypełnienia limitu osób, należy poczekać na zewnątrz obiektu, aż zwolni się miejsce.
 6. Przed wejściem do obiektu należy zdezynfekować ręce.
 7. Bezpośrednio po wejściu do obiektu należy zdjąć odzież i obuwie wierzchnie, zapakować w torbę foliową (reklamówkę), oddać do szatni i niezwłocznie udać się do kasy.
 8. Obowiązuje zakaz przesiadywania, oczekiwania i odpoczywania w hollu jak również w przebieralniach i na trybunach.
 9. Bezpośrednio przed kasą/szatnią może znajdować się jedna osoba.
 10. Transpondery i szafki poddawane będą dezynfekcji po każdym użytkowniku.
 11. Obowiązkowe przestrzeganie zasad higieny użytkowników na pływalniach - obowiązkowa i staranna kąpiel oraz umycie całego ciała pod natryskiem przed wejściem do hali basenowej. Korzystanie z co drugiego natrysku w celu zachowania niezbędnego dystansu. Przejście do hali basenowej przez brodzik do płukania stóp.
 12. Ograniczenie pobytu w obiekcie do czasu kąpieli w basenie i przebrania się. Po zakończeniu korzystania z usług należy bezzwłocznie opuścić obiekt.
 13. Klienci, którzy w sposób rażący naruszają zasady bezpieczeństwa, podlegają upomnieniu przez personel i w ostateczności mogą zostać poproszone o opuszczenie obiektu ze skutkiem natychmiastowym.

Na skróty do najważniejszych działów

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.