Czcionka
Wersja kontrastowa

Aktualności

Centrum Łabędzia ponownie OTWARTE

Od 6 czerwca zapraszamy wszystkich chętnych na rekreację i wodną zabawę do Centrum Łabędzia.

Zajęcia zorganizowane w basenach (np. nauki pływania czy aquafitness) będą wznawiane w kolejnym etapie, po pierwszych obserwacjach dotyczących funkcjonowania obiektów basenowych w reżimie sanitarnym. Poinformujemy o tym z wyprzedzeniem.

Godziny otwarcia obiektu:
Poniedziałek - piątek: godz. 8:00 - 22:00
Sobota - niedziela: godz. 10:00 - 22:00

Zasady funkcjonowania basenu w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym przy ul. Łabędziej 4 w Lublinie w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w Polsce, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektoratu Sanitarnego z dn. 1.06.2020 r.

 1. Z obiektu nie mogą korzystać osoby z objawami jakiejkolwiek ostrej infekcji, przede wszystkim dróg oddechowych. W przypadku stwierdzenia wyraźnych oznak choroby, jak uporczywy kaszel, złe samopoczucie, trudności w oddychaniu, osoba nie będzie wpuszczona na teren obiektu.
 2. Obowiązuje zachowanie niezbędnego dystansu 2-metrowej odległości pomiędzy osobami stojącymi w kolejce oraz w otoczeniu pływalni, tj.: szatni, przebieralni, toalet, natrysków i utrzymywanie minimalnej odległości od innych osób wynoszącej 2 m, także podczas pływania w basenie.
 3. Obowiązkowe noszenie osłon ust i nosa przez użytkowników z wyłączeniem kąpieli i pływania w basenie – osłona ust i nosa powinna być zdjęta i pozostawiona wraz z ubraniem w szafce w przebieralni, z której należy bezpośrednio udać się pod natrysk. Ubierając się po kąpieli należy ponownie założyć osłonę ust i nosa w pomieszczeniu przebieralni.
 4. Maksymalnie z jednego toru mogą korzystać 4 osoby jednocześnie, w strefie rekreacji może znajdować się 30 osób, a w jacuzzi - 1 osoba.
 5. Z sauny fińskiej może korzystać maksymalnie 4 osoby jednocześnie.
 6. Sauna parowa zostaje wyłączona z użytkowania.
 7. Dozwolonej ilości użytkowników pilnuje obsługa obiektu, w przypadku wypełnienia limitu osób, należy poczekać na zewnątrz obiektu, aż zwolni się miejsce.
 8. Przed wejściem do obiektu należy zdezynfekować ręce.
 9. Bezpośrednio po wejściu do obiektu należy zdjąć odzież i obuwie wierzchnie, zapakować w torbę foliową (reklamówkę), oddać do szatni i niezwłocznie udać się do kasy.
 10. Obowiązuje zakaz przesiadywania, oczekiwania i odpoczywania w hollu jak również przebieralniach i na trybunach.
 11. Bezpośrednio przed kasą/szatnią może znajdować się jedna osoba.
 12. Transpondery i szafki poddawane będą dezynfekcji po każdym użytkowniku.
 13. Obowiązkowe przestrzeganie zasad higieny użytkowników na pływalniach - obowiązkowa i staranna kąpiel oraz umycie całego ciała pod natryskiem przed wejściem do hali basenowej. Korzystanie z co drugiego natrysku w celu zachowania niezbędnego dystansu. Przejście do hali basenowej przez brodzik do płukania stóp.
 14. Ograniczenie pobytu w obiekcie do czasu kąpieli w basenie i przebrania się. Po zakończeniu korzystania z usług należy bezzwłocznie opuścić obiekt.
 15. Klienci, którzy w sposób rażący naruszają zasady bezpieczeństwa, podlegają upomnieniu przez personel i w ostateczności mogą zostać poproszone o opuszczenie obiektu ze skutkiem natychmiastowym.

 

 

Na skróty do najważniejszych działów

Nasi sponsorzy

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.