Czcionka
Wersja kontrastowa

O BIEGACH

MILA na START!
Główna część cyklu #biegnijlublin, w której zawodnicy będą rywalizować na dystansie 5 mil. Start i meta biegu będą znajdowały się na Stadionie Lekkoatletycznym w Lublinie, natomiast trasa będzie prowadziła przez ścieżki i ulice Lublina. Bieg główny będą poprzedzać biegi dzieci i młodzieży na dystansie 1/4 mili, 1/2 mili i 1 mila.
Odbędą się 4 edycje biegu:
I edycja - 11 marca
II edycja - 24 czerwca
III edycja - 26 sierpnia
IV edycja - 28 października

W każdej edycji zostaną nagrodzeni zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych oraz zwycięzcy klasyfikacji Open.

Limit uczestników: 500 osóbLubelski Bieg Nieustraszonych
Niekonwencjonalna, zyskująca coraz więszką popularność impreza biegowa, dzięki której swoich sił spróbować mogą zarówno miłośnicy biegania jak i sportów ekstremalnych. Decydując się na udział w tym biegu masz gwarancję przeżycia niesamowitej przygody. Na dystansie ok. 6 km będą przygotowane liczne przeszkody z wykorzystaniem terenów leśnych. Pierwsza edycja biegu odbyła się we wrześniu 2017 roku. W cyklu #biegnijlublin nastąpi kontynuacja imprezy w dwóch edycjach:
I edycja – 22.04.2018r.
II edycja – 30.09.2018r.

Limit uczestników: 300 osób

Biegowy Piknik Niepodległości
Z okazji 100-lecia niepodległości Polski przygotowaliśmy Biegowy Piknik Niepodległości. Zawodnicy zmierzą się na symbolicznym dystansie 1918m, a wyniki 100 najlepszych biegaczy zostaną umieszczone na specjalnej pamiątkowej tablicy na Stadionie Lekkoatletycznym. W czasie rywalizacji dla kibiców będą przygotowane dodatkowe atrakcje. Impreza planowana jest na 5 maja 2018r. na Stadionie Lekkoatletycznym w Lublinie.
Limit uczestników: 1000 osób.

I Lubelski Duathlon
Niezwykle widowiskowa impreza dla fanów biegania jak i kolarstwa, która odbędzie się pierwszy raz w Lublinie w nowootwartym parku przy ul. Zawilcowej. Planowany termin imprezy: 23.09.2018r.

Nasi sponsorzy

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.