Czcionka
Wersja kontrastowa

Aktualności

Wracamy z Dziecięcą Ligą #biegnijlublin 2019/2020

Wiemy, że nasi mali sportowcy z niecierpliwością czekają na kolejne rundy Dziecięcej Ligi #biegnijlublin. Spieszymy zatem z dobrymi wieściami, że już we wrześniu wracamy do naszej biegowej rywalizacji. 20 września 2020 r. spotykamy się na bieżni Stadionu Lekkoatletycznego na III rundzie, natomiast 18 października 2020 r. wbiegamy na ostatnią prostą podczas IV rundy. Zwycięzcy odbiorą swoje trofea na podsumowaniu Ligi, które planujemy zorganizować w listopadzie. Mamy nadzieję, że w pełni uda nam się zrealizować nasze plany.

W związku z trwającym stanem zagrożenia epidemicznego i obowiązującymi obostrzeniami mającymi na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 zawody zostaną rozegrane zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym.

Ze względu możliwe zmiany przepisów dot. organizacji imprez mające na celu przeciwdziałanie rozpowszechnianiu się epidemii SARS-CoV-2 czas trwania zapisów zostanie maksymalnie skrócony do okresu bezpośrednio poprzedzającego daną rundę do ok. 2 tygodni przed terminem biegu. W przypadku konieczności zachowania szczególnych środków bezpieczeństwa, Organizator dopuszcza możliwość rozegrania zawodów w następujących po sobie turach lub odwołania imprezy (po wcześniejszej informacji). Szczegółowe informację oraz harmonogram zawodów będą na bieżąco publikowane na stronie internetowej oraz na profilu FB #biegnijlublin.

Informujemy, że na naszej stronie pojawił się zaktualizowany regulamin imprezy, uzupełniony o zasady bezpieczeństwa w związku z epidemią SARS-CoV-2. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem, który jest dostęny >>TUTAJ<<

Nasi sponsorzy

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.