Czcionka
Wersja kontrastowa

Aktualności

Klasyfikacja końcowa Dziecięcej Ligii #biegnijlublin

Chociaż ten rok namieszał w naszych planach, nasi mali sportowcy pokazali, że się nie poddają i zawsze są gotowi zmierzyć się w biegowej rywalizacji.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, którzy wystartowali w Lidze i pokonali swój dystans na bieżni Stadionu Lekkoatletycznego. Mamy nadzieję, że raz obudzony duch sportowy nie zniknie i w przyszłym roku spotkamy się na niejednych zawodach biegowych.

Równocześnie prezentujemy klasyfikację końcową Dziecięcej Ligii #biegnijlublin 2019/2020.
Wielkie brawa kierujemy do zwycięzców! Ze względu na specyfikę rozegrania IV rundy i wyjątkowo wyrównany poziom w kilku kategoriach nagrodzone zostaną miejsca ex aequo, a także w przypadku 4 kategorii specjalne wyróżnienie otrzyma zawodnik, który ostatecznie zajął 4 miejsce – ze względu na mocno wyrównany poziom i różnicę setnych sekund w wynikach, których nie chcemy rozstrzygać zawodami w formule wirtualnej. Trzymamy kciuki, aby tabele wyników kolejnej edycji Ligi wypełniły równie dobre, a nawet lepsze rezultaty.

Ogromne brawa kierujemy w kierunku Szkoły Podstawowej w Bystrzycy Starej, która wygrywa zarówno klasyfikację dla Najaktywniejszej Szkoły, jak i zostaje Najlepszą Szkołą w Dziecięcej Lidze #biegnijlublin 2019/2020.

Szczególne gratulacje kierujemy do 31 zawodników, którzy wykazali się nie lada systematycznością i wystartowali we wszystkich 4 rundach. Specjalnie dla Was razem z naszym Partnerem Orto Optymist przygotowaliśmy pamiątkowe upominki.

Czas więc, aby najlepsi stanęli na podium! Jednak utrzymujący się stan epidemii nie pozwala nam spotkać się w najbliższym czasie na uroczystym wręczeniu trofeów. Optymizmem napawają nas informację o powrocie dzieci i młodzieży do szkół w styczniu 2021. W związku z tym informujemy, że uroczyste rozdanie nagród wstępnie planujemy na początek przyszłego roku. Jednak już dzisiaj chcemy pokazać radość Waszych małych sportowców, kiedy dowiedzą się o zwycięstwie - nagrajcie to i prześlijcie na biegnijlublin@mosir.lublin.pl Wszystkie przesłane nagrania zostaną umieszczone na facebook-owy profilu #biegnijlublin. 

Nasi sponsorzy

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.