Czcionka
Wersja kontrastowa

Aktualności

III runda za nami!

Za nami długo wyczekiwana przez małych sportowców III runda Dziecięcej Ligi #biegnijlublin. W minioną niedzielę moc sportowych emocji wypełniła nasz lubelski Stadion Lekkoatletyczny.

Garatulujemy zwycięzcom, a także wszystkim zawodnikom ukończenia biegów na swoich dystansach. Pełna klasyfikacja z rywalizacji podczas III rundy dostępne w zakładce WYNIKI

18 października 2020 r. spotykamy się na ostatniej rundzie w tym roku. A już teraz prezentujemy klasyfikację Zawodników w ramach całej Ligi po 3 rundach. Pojedyncze osoby, już mogą świętować sukcesy, jednak o ostatecznych rezulatatch w większości kategorii wiekowych zadecyduje IV runda. Klasyfikacja indywidualna dostępna >>TUTAJ<<. Pamiętajcie, że na koniec wyróżniona zostanie także najlepsza i najliczniej reprezentowana szkoła lub przedszkole - jesteśmy w trakcie opracowania klasyfikacji.

Śledźcie naszą stronę internetową oraz profil #biegnijlublin na FB, ok. 5.10.2020 r. zostanie uruchomiony formularz zapisów na IV rundę Dziecięcej Ligi #biegnijlublin. Do zobaczenia!

Wspomnienia z ostatnich zawodów odświeży nam fotorelacja z biegu wykonana przez Bartka Wójtowicza, zachęcamy do oglądania ALBUMU

Nasi sponsorzy

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.