Czcionka
Wersja kontrastowa

Aktualności

Sound of Gravity - 21 czerwca (piątek)

Sound of Gravity to spektakularne pokazy z ogromną ilością pirotechniki i muzyką zespołu QUEEN! Podczas wydarzenia zaprezentują się najlepsi z najlepszych dyscyplin sportów akcji!
Będzie to jedyna okazja aby zobaczyć w Polsce legendy sportów ekstremalnych, mistrzów świata jak Dany Torres (Hiszpania), Rob Adelberg (Australia), Luc Ackerman (Niemcy), Filip Podmol (Czechy).


Na murawie Areny zostaną zbudowane ogromne przeszkody i lądowania. Największe gwiazdy freestyle motocrossu zaprezentują na nich wiele niesamowitych ewolucji, których wysokość sięga 3 piętra!

Chcesz zobaczyć w jednym momencie 6 zawodników wykonujących salto w tył na motocyklu crossowym?

Obok motocrossowych maszyn pojawią się niesamowici rowerzyści i freestylowcy na rolkach czy hulajnogach. Dynamiczne, pełne adrenaliny pokazy będą doskonałym dodatkiem do warkotu motocyklowych silników!

Współorganizator wydarzenia, polska organizacja Sfera Sportu, zaprezentuje prawdziwy ekstremalny teatr, który połączy sporty ekstremalne i muzykę  w jedną całość.
Lubelskie Sound of Gravity to nie tylko pokaz na stadionie! Już dzień wcześniej, czyli 20 czerwca, na przystadionowym parkingu pojawi się ekstremalne miasteczko z licznymi atrakcjami, które będzie czynne przez dwa dni! Największą z nich będą przejażdżki samochodami driftowymi na specjalnie zaaranżowanym z tej okazji torze. Pełnej prędkości w kontrolowanym poślizgu będą mogły doświadczyć osoby, które zakupią bilety w przedsprzedaży!  Kolejnym dodatkiem do przedsprzedażowych biletów będzie możliwość wejścia do parku maszyn w ramach Pit Party, gdzie oprócz maszyn będzie można spotkać zawodników, zdobyć autograf czy zobaczyć ich przygotowania do występu! Nie zabraknie także muzyki granej na żywo przez dj`ów, stoisk wystawienniczych i gastronomicznych, prezentacji i wielu niespodzianek.

Bitely do nabycia: https://mamytwojbilet.pl/SoundOfGravity

Musisz zatem być 21 czerwca na Arenie Lublin!

Na skróty do najważniejszych działów

Nasi sponsorzy

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.