Czcionka
Wersja kontrastowa

Aktualności

Uwaga! Od 1 stycznia nowy cennik

Od 1 stycznia 2020 r. zmienią się cenniki obiektów basenowych zarządzanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” w Lublinie. Jednocześnie w naszej ofercie pozostaną cieszące się dużym zainteresowaniem promocje i oferty specjalne.

Zmiany w cennikach dotyczą obiektów basenowych: kompleksu Aqua Lublin, Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Łabędzia i Strefy H2O.
Ich wprowadzenie jest konieczne ze względu na rosnące wraz z początkiem nowego roku koszty funkcjonowania obiektów, wynikające w zdecydowanej większości z czynników zewnętrznych, niezależnych od Spółki.
Od początku nowego roku wzrośnie m.in. płaca minimalna, co ma bezpośredni związek z wzrostem kosztów usług świadczonych na rzecz MOSiR „Bystrzyca” w Lublinie przez zewnętrzne firmy. Chodzi m.in. o obsługę ratowniczą, sprzątanie i ochronę, których koszt w 2020 r. będzie średnio o 10 proc. wyższy niż w 2019 r.
Dla przykładu koszty obsługi ratowniczej będą wyższe o: blisko 450 tys. w Aqua Lublin, ponad 200 tys. zł w CSR Łabędzia i ponad 80 tys. zł w Strefie H2O.

Jednocześnie w naszej ofercie pozostaną cieszące się dużym zainteresowaniem promocje i oferty specjalne, niektóre w lekko zmodyfikowanej formie:
- Happy Hours - teraz przy zakupie biletu 75 minutowego kolejne 75 minut jest GRATIS;
- nadal obowiązywać będą Studencka Środa czy Rodzinna Sobota;
- nie wzrosną również ceny takich usług, jak kursy nauki pływania czy zajęć aquafitness.

 

 

Na skróty do najważniejszych działów

Nasi sponsorzy

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.