Czcionka
Wersja kontrastowa

Aktualności

Wracają zajęcia AQUA Fitness i AQUA Rowery

Od 6 lipca wracają zajęcia AQUA Fitness i AQUA Rowery. Zajęcia odbywają się na basenie olimpijskim.

AQUA Fitness
poniedziałek, środa - godz. 10:30
wtorek, czwartek - godz. 19:30

AQUA Rowery
wtorek, czwartek - godz. 20:15

Zapisy na AQUA Rowery obowiązują w dniu zajęć i przyjmowane są od godz. 8:00 pod nr telefonu 724 990 047

Na zajęcia AQUA Fitness zapisy nie są prowadzone.

Szczegóły dotyczące oferty:

GRAFIK

CENNIK

Aqua Fitness - to nowoczesna forma zajęć fitness w wodzie prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów. Zajęcia odbywają się przy specjalnie dobrane muzyce, dopasowanej pod względem tempa, rytmu oraz stylu do rodzaju ćwiczeń. Nie wymagają one od uczestników umiejętności pływania, czy też dużej sprawności fizycznej. Środowisko wodne zapewnia odciążenie kręgosłupa, sprzyja rozluźnieniu mięśni, przez co ułatwia kształtowanie prawidłowej postawy oraz zmniejsza wzmożone napięcie mięśniowe.
Woda stawia opór 12-krotnie większy niż powietrze i podczas każdego ruchu w wodzie trzeba pokonać ten opór i utrzymać ciało w pozycji. Siła wyporu wpływa na odciążenie, co ułatwia również wykonywanie ćwiczeń.
Nieustanny wodny masaż ćwiczącego w wodzie ciała przyspiesza proces pozbycia się tkanki tłuszczowej, oraz pomaga zlikwidować cellulitis. Jedne zajęcia pozwalają na spalenie 400?500 kcal/h.

Aqua Rowery - połączenie ćwiczeń na rowerze stacjonarnym z treningiem cardio w wodzie. Znakomity sposób na spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej, poprawę wydolności oddechowej. Zajęcia w znacznym stopniu polepszają kondycję fizyczną, samopoczucie, mają korzystny wpływ na układ krążenia, a woda masująca pracujące ciało (zwłaszcvza nogi) skutecznie wspomaga walkę z cellulitem.

Na skróty do najważniejszych działów

Nasi sponsorzy

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.