Czcionka
Wersja kontrastowa

Aktualności

Informacja dotycząca otwarcia dużej strefy rekreacyjnej

Od 1 lipca zostanie uruchomiona część dużej strefy rekreacyjnej (część z 9-metrową zjeżdżalnią rodzinną, jacuzzi, rwącą rzeką prowadzącą na zewnątrz kuli, 2 zjeżdżalnie rurowe o dł. 76 i 116m, basen sportowy do nauki pływania).

Część rekreacyjna będzie otwarta codziennie w godz. 10:00 - 22:00.

Aktualną ilość wolnych można sprawdzić TUTAJ.

WAŻNE!
W związku z trwającymi pracami remontowymi na części małej rekreacji z basenem zewnętrznym przejście na otwartą część będzie odbywać się przez basen sportowy,

Osoby przebywające na obiekcie są zobowiązane do przestrzegania zasad funkcjonowania obiektu zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektoratu Sanitarnego z dn. 1.06.2020r.

1. Z obiektu nie mogą korzystać osoby z objawami jakiejkolwiek ostrej infekcji, przede wszystkim dróg oddechowych. W przypadku stwierdzenia wyraźnych oznak choroby, jak uporczywy kaszel, złe samopoczucie, trudności w oddychaniu, osoba nie będzie wpuszczona na teren obiektu.
2. Obowiązuje zachowanie niezbędnego dystansu 2-metrowej odległości pomiędzy osobami stojącymi w kolejce oraz w otoczeniu pływalni, tj.: szatni, przebieralni, toalet, natrysków i utrzymywanie minimalnej odległości od innych osób wynoszącej 2 m.
3. Obowiązkowe noszenie osłon ust i nosa przez użytkowników z wyłączeniem kąpieli i pływania w basenie – osłona ust i nosa powinna być zdjęta i pozostawiona wraz z ubraniem w szafce w przebieralni, z której należy bezpośrednio udać się pod natrysk. Ubierając się po kąpieli należy ponownie założyć osłonę ust i nosa w pomieszczeniu przebieralni.
4. Maksymalne obłożenie strefy rekreacyjnej wynosi 50%, natomiast na basenie sportowym – 4 osoby na tor.
5. Z ogólnodostępnej sauny fińskiej może korzystać maksymalnie 4 osoby jednocześnie.
6. Dozwolonej ilości użytkowników pilnuje obsługa obiektu, w przypadku wypełnienia limitu osób, należy poczekać, aż zwolni się miejsce.
7. Przed wejściem do obiektu należy zdezynfekować ręce.
8. Bezpośrednio po wejściu do obiektu należy zdjąć odzież i obuwie wierzchnie, zapakować w torbę foliową (reklamówkę), oddać do szatni i niezwłocznie udać się do kasy.
9. Obowiązuje zakaz przesiadywania, oczekiwania i odpoczywania w hollu jak również w przebieralniach i na trybunach.
10. Bezpośrednio przed kasą/szatnią może znajdować się jedna osoba.
11. Transpondery i szafki poddawane będą dezynfekcji po każdym użytkowniku.
12. Obowiązkowe przestrzeganie zasad higieny użytkowników na pływalniach - obowiązkowa i staranna kąpiel oraz umycie całego ciała pod natryskiem przed wejściem do hali basenowej. Korzystanie z co drugiego natrysku w celu zachowania niezbędnego dystansu. Przejście do hali basenowej przez brodzik do płukania stóp.
13. Ograniczenie pobytu w obiekcie do czasu kąpieli w basenie i przebrania się. Po zakończeniu korzystania z usług należy bezzwłocznie opuścić obiekt.
14. Klienci, którzy w sposób rażący naruszają zasady bezpieczeństwa, podlegają upomnieniu przez personel i w ostateczności mogą zostać poproszone o opuszczenie obiektu ze skutkiem natychmiastowym.

Na skróty do najważniejszych działów

Nasi sponsorzy

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.