Czcionka
Wersja kontrastowa

Aktualności

Uwaga ! Od 1 stycznia nowe ceny

Od 1 stycznia zmienią się cenniki obiektów zarządzanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” w Lublinie. Jednocześnie utrzymujemy wszystkie cieszące się dużym zainteresowaniem promocje i oferty specjalne.

Zmiany w cennikach dotyczą m.in. obiektów basenowych (kompleks Aqua Lublin i Centrum Sportowo-Rekreacyjne Łabędzia), lodowiska Icemania i siłowni FitGym Complex.
Ich wprowadzenie jest konieczne ze względu na rosnące wraz z początkiem nowego roku koszty funkcjonowania obiektów, wynikające w zdecydowanej większości z czynników zewnętrznych, niezależnych od Spółki.
Od 1 stycznia znacząco wzrosną ceny mediów, zwłaszcza energii elektrycznej, gazu, wody czy ścieków. Przełoży się to na znaczący wzrost kosztów utrzymania obiektów.
Od początku nowego roku wzrośnie także płaca minimalna, co ma bezpośredni związek z wzrostem kosztów usług świadczonych na rzecz MOSiR „Bystrzyca” w Lublinie przez zewnętrzne firmy. Chodzi m.in. o obsługę ratowniczą, sprzątanie i ochronę.
Należy także dodać, że obiekty wymagają wyższych nakładów eksploatacyjnych związanych z przeglądami technicznymi, naprawami oraz materiałami eksploatacyjnymi, co również oznacza konieczność poniesienia wyższych nakładów.
Cenniki obiektów obowiązujące od 1 stycznia 2019 roku znajdą Państwo na stronach obiektów, w zakładce cennik, pod obowiązującym do końca 2018 roku cennikiem.

Nasi sponsorzy

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.