Czcionka
Wersja kontrastowa

Aktualności

Perła - Browary Lubelskie S.A. Sponsorem Strategicznym Areny Lublin i Aqua Lublin!

Perła - Browary Lubelskie S.A. Sponsorem Strategicznym Areny Lublin i Aqua Lublin!

1 czerwca br. weszła w życie umowa sponsorska pomiędzy Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” w Lublinie Sp. z o.o. i Perła - Browary Lubelskie S.A. Reguluje ona zasady współpracy pomiędzy tymi podmiotami w zakresie obecności marki Perła na zarządzanych przez MOSiR obiektach – Arenie Lublin, Aqua Lublin i Słonecznym Wrotkowie.

Na mocy zawartej umowy lubelski producent piwa otrzymał tytuł Sponsora Strategicznego Areny Lublin i Aqua Lublin oraz przedłużył na kolejny okres tytuł Sponsora Głównego Słonecznego Wrotkowa. Piwo Perła będzie towarzyszyć na zasadzie wyłączności branżowej wszystkim meczom, imprezom i wydarzeniom odbywającym się na tych obiektach oraz będzie dostępne we wszystkich stałych punktach gastronomicznych na ich terenie – w tym także w pubie, który już wkrótce rozpocznie funkcjonowanie na Arenie Lublin.

Ponadto Perła, bazując na doświadczeniach i renomie Perłowej Pijalni Piwa, przejmie kompleksową obsługę gastronomiczną Areny Lublin. Wydarzeniem, w trakcie którego lubelski browar zadebiutuje w roli gastronoma na stadionie, będzie koncert The Cranberries.

- Cieszę się, że nasze kilkumiesięczne negocjacje zakończyły się podpisaniem korzystnej dla obu stron umowy – mówi Andrzej Rutkowski, Dyrektor Generalny Perła – Browary Lubelskie S.A. - Dzięki niej marka Perła umocni swoją pozycję na rodzimym rynku. Stała obecność na najważniejszych obiektach sportowo-rekreacyjnych w mieście, na których odbywają się największe i najchętniej odwiedzane przez fanów sportu i muzyki wydarzenia, to ważny element strategii marketingowej naszej wiodącej marki.

- Perła to bardzo profesjonalny i ceniony partner. Jest dla nas źródłem dużej satysfakcji, że udało nam się zaprosić do długookresowej współpracy jedno z najbardziej rozpoznawalnych w skali kraju lubelskich przedsiębiorstw  – podkreśla dr Jacek Czarecki, Prezes Zarządu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Bystrzyca”  w Lublinie Sp. z o.o. – Jesteśmy przekonani, że ta współpraca pomoże nam w stałym zwiększaniu atrakcyjności oferty zarządzanych przez nas obiektów.

Nasi sponsorzy

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.