Czcionka
Wersja kontrastowa

Aktualności

ECO Piknik - przełożony

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w kraju i dużą liczbą nowych zachorowań spowodowanych wirusem SARS-CoV-2 jesteśmy zmuszeni do przełożenia ECO Pikniku, który miał odbyć się w najbliższą niedzielę nad Zalewem Zemborzyckim.

Bezpieczeństwo mieszkańców Lublina jest dla nas najważniejsze. Naszym priorytetem jest zapewnienie uczestnikom wydarzeń organizowanych przez MOSiR „Bystrzyca” w Lublinie czy odbywających się w obiektach zarządzanych przez Spółkę warunków, które maksymalnie ograniczą możliwość zarażenia koronawirusem. Dlatego, w trosce o bezpieczeństwo uczestników, zdecydowaliśmy o odwołaniu ECO Pikniku zaplanowanego na 11 października.

ECO Piknik to nowe wydarzenie organizowane przez MOSiR, łączące możliwość aktywnego spędzenia czasu z dobrą zabawą i edukacją pro-ekologiczną. Zależy nam na tym, żeby w imprezie mogło wziąć udział jak najwięcej uczestników, zwłaszcza tych najmłodszych: dzieci i młodzieży. Ale żeby wszyscy uczestnicy mogli skorzystać ze wszystkich atrakcji ECO Pikniku w bezpieczny sposób.

Dlatego mamy nadzieję, że sytuacja epidemiologiczna w kraju ulegnie poprawie i ECO Piknik będzie mógł odbyć się w maksymalnie bezpiecznych warunkach. Liczymy, że uda się to już wiosną 2021 roku.

Dziękujemy wszystkim, którzy nadesłali swoje prace na konkurs towarzyszący ECO Piknikowi. Każda z takich osób zostanie przez nas nagrodzona upominkiem, a ich prace automatycznie zostaną zakwalifikowane do konkursu podczas wiosennej edycji imprezy.

Nasi sponsorzy

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.