Czcionka
Wersja kontrastowa

Aktualności

Rugby Europe Trophy na Arena Lublin

Już 17-go listopada biało-czerwoni zmierzą się z Holandią w ramach rozgrywek Rugby Europe Trophy na Arena Lublin przy ul. Stadionowej 1 w Lublinie.

Mecz zapowiada się nad wyraz ciekawie, gdyż bilans spotkań pomiędzy Polską a Holandią to 3 zwycięstwa, 3 porażki i 1 remis. Ostatni mecz w Polsce zakończył się naszą wygraną 14:13. Mecz z Holendrami to trzeci mecz Polaków w nowym sezonie rozgrywek grupy Trophy. Trener Lindsey pracuje z naszą drużyną od początku 2018 roku i już widać efekty nowej taktyki, którą sukcesywnie wdraża.

Nowy sezon Rugby Europe Trophy to przede wszystkim nowe powołania do reprezentacji Polski, w drużynie zadebiutuje m in.: Harry Siejka. Trener Duaine Lindsay wraz z Zarządem PZR wzmocnił również sztab szkoleniowy, poprzez nawiązanie współpracy z Christianem Hittem, trenerem walijskiej federacji rugby.

Jak zwykle na meczach naszej reprezentacji liczymy doping kibiców, który dzięki przyjaznej atmosferze i całych rodzinach kibicujących staje się już wizytówką rozgrywanych w Lublinie spotkań.

Bilety na spotkanie z Holandią w cenach: 10 zł (ulgowe), 20 zł (normalne oraz dla osoby na wózku i opiekuna) oraz 50 zł (VIP) można kupować za pośrednictwem serwisu KupBilet.pl, w salonach Empik oraz STS, a w dniu meczu również w kasach stadionu. Dzieci do 3 lat będą mogły obejrzeć mecz za darmo.

Jest to ostatni mecz biało-czerwonych w 2018 roku, a więc tym bardziej zapraszamy by gorąco dopingować naszych do jak najlepszej gry.

Na skróty do najważniejszych działów

Nasi sponsorzy

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności .
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.