Czcionka
Wersja kontrastowa

Aktualności

Strefa Kibica na Mundial 2018

Po ogromnym sukcesie Strefy Kibica, która na piłkarskie Mistrzostwa Europy w 2016 r. powstała przy Aqua Lublin, MOSiR „Bystrzyca” w Lublinie stworzył Strefę Kibica na tegoroczne Mistrzostwa Świata.

Zdecydowaliśmy, że Strefa powstanie obok stadionu Arena Lublin. Dostępność tego miejsca dla mieszkańców (odległość od centrum miasta, komunikacja miejsca, drogi dojazdowe) – jest równie dobra, jak w przypadku Aqua Lublin, natomiast powierzchnia terenu jest znacznie większa. Dzięki temu mogliśmy stworzyć większą Strefę niż poprzednio. To ważne, że bo dwa lata temu na niektórych meczach, zwłaszcza Reprezentacji Polski, Strefa „pękała w szwach”.

Dwa lata temu sama Strefa Kibica (bez miasteczka towarzyszącego) mieściła niecały tysiąc osób, teraz sama Strefa jest przeznaczona dla 3 tysięcy osób. Obok powstało miasteczko towarzyszące z gastronomią – podobnie, jak dwa lata temu.

Strefa powstała na cały czas trwania Mundialu – pokażemy w niej wszystkie mecze Mistrzostw. Można je oglądać na telebimie podobnym, jak dwa lata temu. Ekran ma powierzchnię 28 metrów kwadratowych (8 x 3,5 m), co gwarantuje odpowiednią jakość transmisji i dobry komfort oglądania dla wszystkich gości Strefy.

Strefa powstała na parkingu Areny Lublin od strony ul. Muzycznej – obok Centrum Historii Sportu, siedziby Motoru Lublin i Perła Sport Pubu. Ekran został ustawiony od strony mostu przy ul. Muzycznej.

Strefa Kibica w Lublinie powstała dzięki naszym partnerom:

Zarządowi Województwa Lubelskiego

i marce Coca-Cola.

GALERIA ZDJĘĆ - KLIKNIJ

Na skróty do najważniejszych działów

Nasi sponsorzy

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności .
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.