Czcionka
Wersja kontrastowa

Aktualności

Uwaga! Od 1 stycznia nowe cenniki

Zmiany w cennikach i nowe promocje

 Od 1 stycznia zmienią się cenniki obiektów zarządzanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” w Lublinie. Jednocześnie od początku roku wprowadzamy kolejne promocje w najpopularniejszym kompleksie rekreacyjnym w regionie: Aqua Lublin.

Zmiany w cennikach dotyczą m.in. obiektów basenowych (kompleks Aqua Lublin, Strefa H2O i Centrum Sportowo-Rekreacyjne Łabędzia), lodowiska Icemania i siłowni FitGym Complex.

Nowe cenniki powstały na podstawie analizy frekwencji i sprzedaży biletów w poszczególnych dniach i przedziałach godzinowych, a przede wszystkim na podstawie analizy kosztów funkcjonowania obiektów.

Wprowadzenie zmian w cennikach jest konieczne m.in. ze względu na zmiany w prawie pracy, które zaczną obowiązywać od początku 2018 roku. Od 1 stycznia płaca minimalna wzrośnie o 100 zł w stosunku do 2017 roku i wyniesie 2 100 zł brutto. Wzrośnie także minimalna stawka godzinowa, która wyniesie 13,70 zł brutto, podczas gdy w tym roku jest to 13,00 zł. Ponadto przedsiębiorcy opłacający preferencyjne składki do ZUS zapłacą w przyszłym roku  kwoty wyższe o 5 proc.

Zmiany obejmą nie tylko firmy zatrudniające pracowników na podstawie umów o pracę, ale także na podstawie umów-zleceń i umów o dzieło.

Tymczasem w obiektach zarządzanych przez MOSiR „Bystrzyca” w Lublinie Spółka korzysta z usług zewnętrznych firm w znacznym zakresie ich obsługi. Chodzi m.in. o obsługę ratowniczą, sprzątanie i ochronę. Zmiany w prawie pracy przełożą się bezpośrednio na wzrost kosztów funkcjonowania obiektów o kilkadziesiąt procent. Tak wynika z szacunków, ponieważ część umów z zewnętrznymi firmami jest jeszcze na etapie negocjacji ostatecznych kwot lub rozstrzygnięcia przetargów na świadczenie usług w przyszłym roku. Wiemy już jednak na pewno, że koszty funkcjonowania obiektów wzrosną w znacznym stopniu.

Ponadto wzrastają koszty chemii basenowej – podchlorynu, który jest podstawowym materiałem dezynfekującym wodę basenową – o ok. 17 %.

Należy dodać, że obiekty wymagają wyższych nakładów eksploatacyjnych związanych z przeglądami technicznymi, naprawami oraz materiałami eksploatacyjnymi ze względu na czas ich funkcjonowania – szacowany wzrost kosztów o ok. 20 %.

Cenniki obiektów obowiązujące od 1 stycznia 2018 roku znajdą Państwo w załączniku, a także na stronie internetowej www.mosir.lublin.pl.

Jednocześnie od początku roku wprowadzamy kolejne promocje w najpopularniejszym kompleksie rekreacyjnym w regionie: Aqua Lublin.

HAPPY HOURS
Nowa formuła niezwykle popularnej promocji: 50 % zniżki na bilety 75 i 180 min.  od poniedziałku do piątku do godz. 16.00 - bilety do aquaparku i do aquaparku z saunarium.

RODZINNA SOBOTA
Nowość w naszej ofercie. W soboty przy zakupie biletu rodzinnego na 180 min. wstęp dla dziecka kosztuje jedynie 5 zł (osoba dorosła płaci stawkę biletu rodzinnego-normalnego)

AQUAPAKA
Promocja wprowadzona niedawno już zdobyła uznanie naszych klientów, dlatego pozostanie w ofercie Aqua Lublin na przyszły rok. W czwartki i piątki od godz. 18.00 „płacicie za trójkę, wchodzicie we czwórkę”. Dodatkowo dla uczestników promocji 30 % rabatu na pizzę w restauracji Prosto z Mostu w Aqua Lublin.
 
STUDENCKA ŚRODA
Utrzymujemy niezwykle popularną promocję dla studentów.  W środy od godz. 17.00 30% zniżki na wszystkie bilety dla studentów za okazaniem legitymacji.

Na skróty do najważniejszych działów

Nasi sponsorzy

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności .
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.