Czcionka
Wersja kontrastowa

Aktualności

Zbieraj pieczątki - zgarniaj wejściówki

Rozpoczynamy akcję promocyjną „ZBIERAJ PIECZĄTKI - ZGARNIAJ WEJŚCIÓWKI”. Chcemy zachęcić naszych Klientów do korzystania z atrakcji, które znajdują się w tym samym budynku, a dzielą je jedynie drzwi, które od dzisiaj otwieramy. Mowa oczywiście o lodowisku Icemania i Aqua Lublin.

*Zakup biletu wstępu upoważniającego do wejścia na Aqua Lublin lub lodowisko Icemania w trakcie trwania promocji upoważnia do otrzymania jednej pieczątki na dedykowanym do tego celu kuponie, który nasi Klienci mogą otrzymać w kasach obu obiektów.

*Uzbieranie 4 (czterech) pieczątek z Aqua Lublin upoważnia do jednorazowego promocyjnego wejścia na lodowisko Icemania wraz z wypożyczeniem łyżew. Wstęp na lodowisko Icemania uzyskany w ramach promocji jest wejściem No Limit, pozwalającym korzystać z lodowiska i wypożyczonych łyżew bez ograniczenia czasowego. Do promocyjnego wejścia nie ma naliczanych dopłat.

*Uzbieranie 8 (ośmiu) pieczątek z lodowiska Icemania upoważnia do jednorazowego, 75-minutowego, promocyjnego wejścia do Aqua Lublin (Saunarium i Kompleks Basenów). Dopłata naliczana jest zgodnie z obowiązującym cennikiem dla pozycji ,,Bilet normalny, Saunarium i Kompleks Basenów, 75 min.”.

Ważne: z promocyjnych wejść można korzystać wyłącznie od poniedziałku do piątku z wyłączeniem ferii zimowych oraz dni świątecznych.

Promocja potrwa do połowy marca.


REGULAMIN PROMOCJI - POBIERZ

Na skróty do najważniejszych działów

Nasi sponsorzy

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności .
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.