O Strefie H2O

 

 

AquaFit - autorski program prozdrowotny w Strefie H2O

AquaFit - autorski program prozdrowotny w Strefie H2O

Rozpoczynamy AquaFit - nasz autorski program prozdrowotny opracowany przez specjalistów - wsparty zindywidualizowaną dietetyką, zabiegami ujędrniającymi na ciało, masażami oraz ćwiczeniami w wodzie - aqua fitnessie.

Czytaj dalej

2013-10-02

 

Oferty specjalne w Strefie H2O - dla osób 60+ i dla firm

 

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dotyczącą korzystania z basenu w Strefie H2O przy AL. Zygmuntowskich 4 dla osób w wieku 60 lat i więcej. Mamy też specjalną ofertę dla firm. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

 

Czytaj całość »
2013-09-01

Zapraszamy do Strefy H2O od 2 września

 

Od 2 września ponownie zapraszamy do Strefy H2O przy Al. Zygmuntowskich. W czasie wakacyjnej przerwy technicznej kompleks został poddany pracom konserwacyjnym, zmieniła się też jego struktura.

 

 

Od poniedziałku do dyspozycji naszych gości będzie basen pływacki. Już można się zapisywać na zajęcia Aqua Fitness i naukę pływania – szczegóły na naszej stronie internetowej.

W związku z rozpoczęciem budowy kompleksu pływackiego przy Al. Zygmuntowskich (m.in. z basenem olimpijskim i strefą rekreacyjną), byliśmy zmuszeni do wyłączenia z użytkowania wodnego placu zabaw dla dzieci w Strefie H2O.

Początkowo liczyliśmy, że – przynajmniej przez jakiś czas – będzie jeszcze można z niego korzystać. Ale po rozpoczęciu prac związanych z budową kompleksu pływackiego, dokładnej analizie planów i rozmowach z generalnym wykonawcą tej inwestycji okazało się, że wodny plac zabaw musi zostać zamknięty już teraz. To w jego miejscu nowy kompleks pływacki będzie stykał się z budynkiem Strefy H2O.

Ta część Strefy została oddzielona od basenu pływackiego ścianą, dzięki temu przez cały rok będzie można bez przeszkód korzystać z basenu, a prace budowlane nie będą zakłócały przyjemności z pływania osobom korzystającym z basenu.

MOSiR planuje przeniesienie wodnego placu zabaw ze Strefy H2O do ośrodka Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim, gdzie już od następnych wakacji byłby kolejną atrakcją dla najmłodszych gości ośrodka. W tej chwili konsultujemy możliwość przeniesienia placu ze specjalistami – zarówno pod kątem technicznym, jak i finansowym.

 

 

Przyjmujemy zapisy na kursy nauki pływania i Aqua Fitness na sezon 2013/2014.

Kontakt w Kasie Strefy H2O pod nr telefonu (81) 466 51 30.

 

Strefa H2O

Doskonałe miejsce do aktywnego spędzania wolnego czasu, gdzie każdy znajdzie "coś" dla siebie.
Świetna zabawa gwarantowana!

Odwiedzaj nasz serwis, a dowiesz się więcej o tym co się będzie działo w Strefie H2O!


REGULAMIN Strefy H2O

 

Kamerka Link
Mosir Icemania Globus SKI Hala Globus Słoneczny Wrotków Zalew Zemborzycki Centrum Zdrowych Pleców