Czcionka
Wersja kontrastowa

Aktualności

KS Azoty Puławy vs. Wacker Thun

Pierwszy mecz fazy grupowej Pucharu EHF przed Azotami Puławy. Po historycznym awansie do tej fazy rozgrywek czas zacząć walczyć o punkty.

Trzy lata Azotowcy walczyli o awans do IV rundy Pucharu EHF, oznaczającej rywalizację w grupach. Puławianie znaleźli się wśród 16 najlepszych drużyn tych rozgrywek, w bardzo mocnym zestawie zespołów m.in. z Niemiec, Hiszpanii i Francji. Azoty-Puławy trafiły do grupy z Wacker Thun ze Szwajcarii, Chamnery Savoi z Francji i Granollers z Hiszpanii. Pierwszym rywalem, którego podejmować będą podopieczni Daniela Waszkiewicza będą Helveci. 
Wacker Thun, zespół ze Szwajcarii, jest na pewno w zasięgu brązowych medalistów Mistrzostw Polski, co nie zmienia faktu, że będzie to rywal szalenie wymagający. Helweci w tym sezonie w swojej lidze spisują się bardzo dobrze – przegrali jedynie z Mistrzem kraju Schaffhausen i przewodzą stawce. Z kolei Azoty-Puławy to od kilku lat trzecia siła polskiego szczypiorniaka, ustępująca jedynie uczestnikom Ligi Mistrzów – PGE Vive Kielce i Orlen Wiśle Płock. Ambicją włodarzy klubu z województwa lubelskiego jest stworzenie zespołu, który będzie skutecznie walczył z ekipami z Kielc i Płocka. Służyć ma temu m.in. doświadczenie zdobywane w rozgrywkach o europejskie Puchary. Jednak ambicje Azotowców sięgają dalej niż tylko zdobywanie bezcennych doświadczeń. Na pewno zespół z Puław będzie chciał pokazać się w Europie z jak najlepszej strony.
11 lutego w niedzielę w lubelskiej hali Globus puławianie postarają się o pierwsze, historyczne punkty w fazie grupowej Pucharu EHF w starciu z Wacker Thun. Tego wydarzenia miłośnicy piłki ręcznej nie mogą przegapić - kup bilety już teraz! 
Piłka ręczna bilety! Mecz Azoty Puławy vs Wacker Thun bilety w sprzedaży!


Bilety do na bycia na ebilet.pl

Nasi sponsorzy

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności .
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.