Czcionka
Wersja kontrastowa

Aktualności

8 Rodzinny Rajd Rowerowy

20 maja - Rowerem w Niepodległość.
W Lublinie od 8 lat można zauważyć „modę” na zdrowy styl życia. Organizatorzy Rodzinnego Rowerowego Rajdu mają w tym swój udział. Co roku w trzecią niedzielę maja o godz.12:00 zbieramy się na placu Łokietka aby wspólnie spędzić czas na dwóch kółkach.

Rowerem w Niepodległość pod takim hasłem wyruszymy na trzy trasy tegorocznego rajdu.  Grono tych, którzy zamieniają samochód na rower i przekonują się, że na miejskich dystansach zamiast czterech kół wystarczą dwa, w Lublinie stale się powiększa. Nie jest tajemnicą, że podczas aktywności fizycznej nasz organizm wytwarza endorfiny, które odpowiadają za uczucie spełnienia i szczęścia. Taka nagroda za podjęty wysiłek czeka na każdego uczestnika.

Nasz rajd to nie wyścig kolarski,  żeby doświadczyć tego stanu, kilka kilometrów przejechanych z nami, spokojnym tempem również zagwarantuje lepsze samopoczucie. Zapraszamy do peletonu całe rodziny.

Nie stawiamy limitu wiekowego. Jazda na rowerze obniża także poziom stresu i poprawia koncentrację. Nie wierzysz? Przyjedź 20 maja o godz. 12:00 w niedzielę na zbiórkę , a po pokonaniu wybranej trasy o długości 9; 19; 29 km  porównaj swój nastrój kiedy już dotrzesz do Ośrodka MOSiR „Słoneczny Wrotków”. O godz. 13:00 startujemy z festynem rodzinnym. Poczęstunek i gorąca scena już na was  czekają.  Zapewniamy moc atrakcji, wrażeń a także rozgrzane grille do poddymienia własnych produktów z plecaka rowerzysty.  Organizator: Fundacja „Ruchu Solidarności Rodzin”, NSZZ „Solidarność”, Klub Rowerowy „Maksimum” i MOSiR Lublin.

Nasi sponsorzy

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności .
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.